Windows Intune je kombinací cloudové služby pro vzdálenou správu, dohled a dokonalé zabezpečení počítačů se systémem Windows, mobilních zařízení (s operačními systémy Windows Phone, iOS a Android) a možnosti kdykoliv přejít na nejnovější verzi operačního systému Windows Enterprise (Vista, Windows 7, Windows 8). Umožňuje firmám také snadné nasazení desktopové virtualizace, tvorbu přehledných inventurizačních sestav používaného hardware i licencí, stejně tak jako uživatelům umožňuje vyžádat si vzdálenou pomoc s jejich počítači v případě vzniklých komplikací.

Windows Intune  30 dní zdarma

Windows Intune 30 dní zdarma

Celá služba běží v datových centrech společnosti Microsoft, takže není potřeba vytvářet jakoukoli infrastrukturu pro její fungování. Vše co potřebujete je jen internetové připojení. Celé řešení lze nasadit v řádu jednotek hodin a platí se formou měsíčního paušálu, obdobně jako u telekomunikačních služeb.

Jak to celé funguje?

Na počítače, které chcete sledovat pomocí služby Windows Intune nahrajete malý program, který zajistí sběr potřebných informací a jejich synchronizaci s datovým centrem. Zároveň dojde k instalaci bezpečnostního programu, který zajistí ochranu počítače. Pověřený IT pracovník pak může sledovat aktuální stav jednotlivých počítačů a je upozorněn na případné problémy, které vzniknou, například formou e-mailové zprávy. Díky možnosti vzdáleného přístupu pak může odstranit případné potíže nebo zajistit instalaci potřebných aktualizací nebo softwaru.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Video Intune

 

Testovací verze zdarma na 30 dní

Testovací verze zdarma na 30 dní

Služba Windows Intune může ve vaší firmě pomoci v mnoha oblastech

Služba Windows Intune nabízí tři hlavní výhody, které optimalizují výkon infrastruktury vašich počítačů a dalších koncových zařízení:

Umožňuje správu a zabezpečení osobních počítačů a dalších zařízení kdekoliv

Služba cloudu Windows Intune umožňuje centrální správu a zabezpečení osobních počítačů pomocí webové konzoly, ať už jsou vaši zaměstnanci oddělení IT nebo uživatelé v centrále, na pobočce, či na cestách.
Nahraďte několik různých nástrojů a serverovou infrastrukturu jediným jednoduchým řešením pro správu, zabezpečení a aktualizace osobních počítačů. Se službou cloudu Windows Intune mohou zaměstnanci oddělení IT poskytovat vzdálenou správu a ochranu, a tím zajistit produktivitu IT a koncových uživatelů prakticky odkudkoliv.

Nejlepší možnost práce se systémem Windows

Standardizace prostředí osobních počítačů přináší vyšší komfort zaměstnancům a zjednodušuje správu prostředí. Můžete provést upgrade na systém Windows 7 Enterprise, případně můžete používat předchozí verzi – volba je zcela na vás.

Ideální pro vaši firmu

Služba Windows Intune vám může pomoci dosáhnout velkých výsledků s malou investicí do technologií, minimálními provozními náklady a jednoduchou fakturací.

Předplatné INTUNE  

 

 TESTUJTE WINDOWS INTUNE 30 DNÍ ZDARMA